Dołącz   Zaloguj się
Tatuaż a służba w policji!?
#18

ja juz po komisji przeszedłem pozytywnie Oczko powiem tak jeżeli stan zdrowia odolnie jest dobry i nie ma sie do czego przyczepić delikatne skrzywienie kregosłupa ok wada wzroku do 0.75 ok delikatnie krzywa przegroda nie utrudniajaca oddechu małę ubytki w zebach nie ma problemu blizny po operacyjne operacje których skutki nie utrudniają funkcjonowania ok co do tatoo to hmm nogi ręce to lipa całkowita przynajmniej w poznaniu, wytatuowany tors małe tatuaże na ramionach pod bluzką obojetnie gdzie przechodzą, rozległe tatoo jak moje zależy od nich u mnie nie widoczne pod bluzką motywy o dobrym przesłaniu z wielkim bólem ale przeszły, ale tu może być różnie więc powtarzam na 99% małe niewidoczne dziarki są ok nogi przedramiona odpadają całkiem w poznaniu to pewne Oczko sam sie strachu najadłęm i stresowałem sie przez to forum bardzo długo ogolnie napisałem jak jest konkretnie i teraz moje zdanie : NIE SŁUCHAJCIE FLUSTRATÓW I BAJKOPISARZY JAK KTOS JEST NIESPRAWNY FIZYCZNIE BADANIA MA SŁABE I JESZCZE MA TATOO TO MOŻE BYĆ KIEPSKO JEŻELI BADANIA SĄ OK JAKIEŚ MAŁE PROBLEMU MOŻE MIEĆ KAŻDY TO NORMALNE ALE JAK NIE UPOŚLEDZAJĄ SPRAWNOŚCI NIE MA SIE CZEGO BAĆ Z TATUAŻAMI JAK PISAŁEM WYŻEJ TAKŻE NIE SŁUCHAJCIE BAJEK O 5 CM TATUAŻACH POD BLUZKĄ ZA KTÓRE SIĘ OBLEWA BO TO BZDURA ( ja osobiście przez te wypowiedzi strasznie sie stresowałem ale jak widać w postach powyżej jak poprosiłem o konkretne informacje jakiś opis zdarzeń lub tel kontaktowy czy mail żebym mogł zadzwonić pogadac wypytać i dowiedzieć się wszytkiego to otrzymałem odpowiedź "daj znać jak ci komisja poszła" a jak poprosiłem o konkrety przez dwa tygodnie na każdym z 3 tematów forum dotyczących tatuaży żaden nowy post się nie pojawił więc :mrgreen: NIE BÓJCIE SIĘ NIE PRZEJMUJCIE I NIE SŁUCHAJCIE SFLUSTROWANYCH KTÓRYM SIE NIE UDAŁO Z POWODU ZNANEGO JEDYNIE IM ;-) TO TYLE POZDRAWIAM I ŻYCZE POWODZENIA TYM KTÓRZY BĘDĄ TO CZYTAĆ STRESUJĄC SIE PRZED KOMISJĄ JAK JA 2 TYG TEMU MUŚLE ŻE TYM POSTEM MIMO BRAKU INTERPUNKCJI I NAGANNEJ NIEDBAŁĘJ ORTOGRAFI ROZJAŚNIŁEM WAM TEMAT I POMOGŁEM BEZ ODBIORU POZDRAWIAM :-P
wo +
sf +
ms +
kl ???
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Theme © iAndrew - Forum software by © MyBB