Dołącz   Zaloguj się
Panie do policji - Kobiety w policji
#16

Dinaa__ napisał(a):Też mam zamiar iść do policji.. tylko nie wyobrażam sobie rzucić pilka lekarska minimum 5metrow..chociaz moze mi sie tylko wydaje ze to takie trudne.. a może dla kobiet przymykają troszke na to oko? Co o tym sądzicie? Nie jestem męska więc nie mam zbyt dużej siły w rękach..

Dinaa nie masz co liczyć na żadną " taryfe ulgową". Ja byłem na testach w czerwcu i jak pan egzaminator powiedział zadania i czas na torze są dla wszystkich równe i tak jest w rzeczywistości. Musisz ostro potrenować te rzuty piłką bo na tym elemencie przeważnie odpadaly "kandydatki". Było nas ok 40 osob w tym 25 chłopa i 15 dziewczyn. Tak usiedliśmy do zdawania testu, że na pierwszy ogień poszło z 10 chłopaków - wszyscy zdawali ale przyszedł czas na kilka dziewczyn i uwierz mi żal było patrrzeć - padały jak muchy własnie na rzutach piłką. na wspomniane 15 dziewczyn zdal bodajże tylko 3 więc podkreślam rzuty trzeba wcześniej potrenować no i manekina również bo kobitki strasznie dużo czasu na nim traciły.

pzdr i powodzenia
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości


Theme © iAndrew - Forum software by © MyBB