Dołącz   Zaloguj się
Abo interwencje
#1

Mam taka sprawe moj maz stara sie do policji jest na finishu niemal ale zostala abo i dzielnicowy. Problem jest taki ze dwukrotnie jedna ze zlosliwych sasiadek wezwalam do nas patrol na interwencje z powodu zbyt glosnej w jej mniemaniu klotni. Je przeszkadza wszystko doslownie glosniejsza muzyka pies na balkonie etc. Ostatnio byl dzielnicowy meza nie bylo pytal czy byly interwencje to mowie ze byla jedna z tego co pamietam ze sasiadka raka i owaka to powiedzial ze to pojdzie do tcyh naprzeciw(tamta mmieszka na dole) mial sie skontaktowac z mezem bral nr i cisza od poltora tyg martwi mnie to moze bie powinnam o tym mowic ale balam sie zei al wyplynie. Podczas interwencji policjanci wzieli nas doroznych pokojow i ten co gadal ze mna to mowil ze maz niby wyglada na przemocowca czy mnie bij i takie tam ja mu mowilam ze nie ze cos pokrzyczymy powyzywamy i tyle . Maz z tego co wiem mowil ze on chce sie rozwiesc- zle sie wtedy m nami ukladalo. To bylo z rok albo wiecej temu. Dwa razy maz tez dzwonil na policje bo bal sie ze cos sobie zrobie/ bylam wtedy w zlymstanie psych stracilam dwa razy ciaze etc i wychodzilam z domu chcac zostac sama plotac glupoty. Ale to tez bylo pare lat temu. Czy to wszystko moze stanowic problem i powod do uznania meza niezdolnym? Nie bylismy katani ani on ani ja nigdy. Pytal sie mnie jak to sie skonczylo to mowilam ze przyszli spisali i poszli.. nie wiem ta cisza powoduje ze sie martwimy glupota dawna .. ale kurde 18 lat
T razem to poklocic sie nie mozna? Mieszkamy tylko z corka ktora
Tez pozytywnie sie wypowiedziala podobnie jak sasiedzi z naprzeciw
Odpowiedz
Polecamy
Test wiedzy do policji


Wiadomości w tym wątku
Abo interwencje - przez Trasti - 06.03.2019, 15:57
RE: Abo interwencje - przez 15062015 - 14.03.2019, 08:24
RE: Abo interwencje - przez Trasti - 16.03.2019, 00:59
RE: Abo interwencje - przez Globoo - 30.09.2020, 17:25
RE: Abo interwencje - przez Kancelaria Prawna Łabuz - 12.11.2020, 16:48
RE: Abo interwencje - przez Trasti - 24.11.2020, 00:15
RE: Abo interwencje - przez Kancelaria Prawna Łabuz - 26.11.2020, 15:06
RE: Abo interwencje - przez Trasti - 17.12.2020, 22:04



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Theme © iAndrew - Forum software by © MyBB