Dołącz   Zaloguj się
Badanie - MS

Witam wszystkich przeczytalem wszystkie dzialy i tak mnie to juz wszystko lekko smieszy cale testy badania i wasze opinie rowniez czas oczekiwania i trzymanie w niepewnosci rozumiem ze to dosc odpowiedzialny organ w panstwie ale chyba lekko przesadzaja moja historia sie dopiero zaczela poniewaz 13.05 zlozylem dopiero dokumenty w KWP KRAKOW ale juz tam bylo zabawnie z kolega smieszylo nas podejscie kolesia za biurkiem i jego wielkie ambicje oraz cwaniactwo no ale tak wkoncu taki jest profil policjanta i nie ma sie co uszukiwac chyba kazdy z nas bedzie sie "kiedys" musial przyzwyczaic btw zabawne odpowiedzi i szczegoly ktore w zyciu codziennym nic by nie znaczyly jemu przeszkadzaly ale wracajac do samego multi bede pisal na biezaco narazie czekam na tel odnosnie skierowania na TWO i TSF / dla zainteresowanych podobno w malopolsce tragedia z chetnymi i calym okresem oczekiwania z tego co zdazylem ustalic od osob z naboru najblizsze TWO i TSF dopiero w sierpniu / no nic lepiej sprobowac i wiedziec jak bylo niz nie i pluc sobie w brode ze sie nie sprobowalo tak wiec zaczynam "przygode" byc moze moja cecha "uparty" ktora niektorzy opisywali za wade sprawdzi sie tutaj jako cecha i pomoze mi przejsc jakos ta przygode bez wielkich stresow noi oczywiscie z pozytywnymi wynikami Uśmiech pozdrawiam bede czytal na biezaco p.s fajnie by bylo jakby ktos sie znalazl z podobnej daty zlozenia papierow Uśmiech
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Theme © iAndrew - Forum software by © MyBB