Dołącz   Zaloguj się
Badanie - MS

witam Smile Dzis miałem MS na solidarnosci no i tak.. co do testu na kompie mam mieszane uczucia ale z rozmowy jestem zadowolony. Pani Psycholog całkiem w porządku taka z dziarami na ramieniach, pytania standardowe czyli: jak mi poszedł test? (powiedziałem że dobrze, potem pytania czemu tak sądze) co mi sprawiło największą trudność? czemu do policji? z kim mieszkam? czy mam rodzeństwo? czy jestem kawalerem Razz, Wady Zalety, jedną z zalete wymieniłem że jestem Tolerancyjny zaczeła drążyć co to jest tolerancja itp, pytała jeszcze o to jakie mam cechy przydatne do pracy w policji? z jakich źródeł jest moja wiedza na temat policji? co mi się nie podoba w pracy w policji? w jakich sytuacjach sie stresuje? jak sobie radze ze stresem? co robie w wolnym czasie? gdzie konkretnie widziałbym się w policji i czemu tam akurat? po za tym pytania o wykształcenie i doświadczenie zawodowe. Przez całą rozmowe cos pisała na mnie patrzyła tylko przy niektórych pytaniach, a na końcu powiedziała że jeśli chodzi o wynik to do końca tyg powinni zadzwonić jeśli tego nie zrobią to żebym w poniedziałek za tydzien zadzwonił.
Złożenie papierów-19.02.2013r.
Spotkanie Informacyjne- 22.03.2013r
TSF i TWO- 20.04.2013r Słupsk.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Theme © iAndrew - Forum software by © MyBB