| Czas oczekiwania. | ||
|
Witam.
Jestem kandydatem do służby w policji. W październiku minionego roku złożyłem dokumenty. W grudniu zdałem test sprawnościowy i test wiedzy, następnie tydzień później miałem test MS. Przez miesiąc nie otrzymywałem żadnego info, więc sam zadzwoniłem, okazało się że badanie zdane pozytywnie, ale dalej nie otrzymałem żadnego terminu odnośnie rozmowy kwalifikacyjnej. (minął ok. miesiąc od ms). Ubiegam się w Poznaniu. Stąd też moje pytania, czy jest jakakolwiek szansa, że zdążę wyrobić się na kwietniowy termin wcielenia do szkółki? Ile mogę czekać na termin rozmowy kwalifikacyjnej i czy rzeczywiście jest mnóstwo osób z zeszłego roku czekające nadal na wcielenie i czy to że one mają pierwszeństwo? Z góry bardzo dziękuję, za odpowiedź jeśli ktoś jest bardziej zorientowany lub sam jest w podobnej sytuacji. Pozdrawiam
(15.01.2026, 23:45)rekrut123 napisał(a): Witam. W październiku 2025r. złożyłam dokumenty, dziś dostałam info, ze mam czekać na rozmowę kwalifikacyjną. Trochę to wszystko trwa bo podobno jest uzależnione od wolnych wakatów. | ||
| Użytkownicy przeglądający ten wątek: |
| 1 gości |


