Cześć,
Witam was wszystkich i bardzo cieszę się że to forum istnieje.
Od lat chciałem wstąpić w szeregi policji jednak dopiero od paru miesięcy przekuwam marzenia w czyny. Złożyłem niedawno papiery do CBZC i czekam na testy które mają odbyć się 16 paź w Warszawie.