Dołącz   Zaloguj się
Służba Więzienna w szkole?!
#1

Witam, chciałbym porozmawiać z Wami na temat utworzenia klasy SW w technikum nr 4 w Malborku. Otóż klasa ta w tym roku po raz pierwszy będzie przyjmowała kandydatów. Jak sądzicie cz to jest dobry pomysł, aby już w technikum wtajemniczać w zasady pracy w zakładach karnych? I jak sprawa może wyglądać z praktykami, które w technikum są obowiązkowe, czy np 16 letnia dziewczyna będzie miała praktyki w więzieniu- dziwne i straszne! Kolejna sprawa czy technik Więziennictwa będzie pozwalał absolwentom tej klasy na podjęcie pracy w zawodzie. Co sądzicie na ten temat?
Dodam tylko, że w technikum nr 4 są też klasy : Straży Granicznej, Policji i Straży Pożarnej.
Odpowiedz
Polecamy
Test wiedzy do policji
#2

Znając stopień zdeprawowania i zdemoralizowania naszej młodzieży praktyki będziecie mieli zaliczone przy rozliczaniu Was przez Policje, Prokuraturę lub Sądy Rodzinne za czyny zabronione lub w przypadku nieletnich poniżej 17 roku życia- karalne Oczko

Pozdrawiam
Do 31.05.2014 r. policjant na 100%. Od 01.06.2014 r. już tylko na 80%.
Odpowiedz
#3

Twoja wypowiedź jest bezczelna i niezbyt przemyślana, widać, że jesteś nieżyciowym malkontentem który uogólnia, i przenosi zachowania jednostek do całości. Piszesz "nas" choć nie zrozumiałeś, że ja pytam o tę klasę, ale sam chodzę do zupełnie innej szkoły! A nasz zdemoralizowana młodzież, jeśli już gdzieś jest, to bierze przykład z takich ja Ty "dorosłych" którzy poprzez kontakt z Policją czy Sądem uważają z atut, którym mogą się pochwalić przed kolegami z siłowni.
Pozdrawiam i z góry zaznaczam, że takiego typu wypowiedzi mnie nie satysfakcjonują!
Odpowiedz
#4

Malborczyk napisał(a):Twoja wypowiedź jest bezczelna i niezbyt przemyślana, widać, że jesteś nieżyciowym malkontentem który uogólnia, i przenosi zachowania jednostek do całości. Piszesz "nas" choć nie zrozumiałeś, że ja pytam o tę klasę, ale sam chodzę do zupełnie innej szkoły! A nasz zdemoralizowana młodzież, jeśli już gdzieś jest, to bierze przykład z takich ja Ty "dorosłych" którzy poprzez kontakt z Policją czy Sądem uważają z atut, którym mogą się pochwalić przed kolegami z siłowni.
Pozdrawiam i z góry zaznaczam, że takiego typu wypowiedzi mnie nie satysfakcjonują!

Nieżyciowym? Zapraszam Cię więc na wielkie osiedle z płyty betonowej na obchód dzielnicowego. Przekonasz się co to jest życie młodzieńcze.
Do 31.05.2014 r. policjant na 100%. Od 01.06.2014 r. już tylko na 80%.
Odpowiedz
#5

Nie wątpliwie są miejsca gdzie spotyka się młodzież wychowywana przez ulicę, jednak Ty uogólniasz wszystkich do przestępców, jeśli jesteś Policjantem, a z Twojej wypowiedzi to wynika, To twoje zachowanie tylko potwierdza mają regułę, i zdania na temat Policji! ( Wg mnie Policja jest niezbędna do prawidłowego funkcjonowania państwa, a Policjanci to odpowiedzialni i inteligentni ludzie, którzy nadstawiają karku za społeczeństwo, jednak i w ich szeregach znajdują się nieodpowiedni ludzie, ze złym podejściem i brakiem elementarnej wiedzy, którzy tak bardzo psują wizerunek Policji ) Jeżeli każdego młodego człowieka traktujesz jako przestępce, to współczuje Ci, i zmień zawód, bo takich osób nam w Policji nie potrzeba! pozdrawiam
Odpowiedz
#6

Malborczyk napisał(a):Nie wątpliwie są miejsca gdzie spotyka się młodzież wychowywana przez ulicę, jednak Ty uogólniasz wszystkich do przestępców, jeśli jesteś Policjantem, a z Twojej wypowiedzi to wynika, To twoje zachowanie tylko potwierdza mają regułę, i zdania na temat Policji! ( Wg mnie Policja jest niezbędna do prawidłowego funkcjonowania państwa, a Policjanci to odpowiedzialni i inteligentni ludzie, którzy nadstawiają karku za społeczeństwo, jednak i w ich szeregach znajdują się nieodpowiedni ludzie, ze złym podejściem i brakiem elementarnej wiedzy, którzy tak bardzo psują wizerunek Policji ) Jeżeli każdego młodego człowieka traktujesz jako przestępce, to współczuje Ci, i zmień zawód, bo takich osób nam w Policji nie potrzeba! pozdrawiam

Za to tacy jak Ty są wręcz niezbędni. Naucz się jednego... zejdź na ziemię i oceń rzeczywistość, bo ona wcale nie jest taka kolorowa. Policja ma zbyt wiele wizjonerów i nie wyszło jej to na dobre.

Jeśli chcesz to dalej prowadź tę swoją pogawędkę na temat filozofii życia. Nie dam się w to wciągnąć, bo zwyczajnie nie wiesz o czym piszesz.
Do 31.05.2014 r. policjant na 100%. Od 01.06.2014 r. już tylko na 80%.
Odpowiedz
#7

Wiem o czym piszę, należę do młodego pokolenia i mam całą masę znajomych i jakoś nie ma wśród nich przestępców, a ty piszesz, że młodzież to przestępcy, dlatego pytam się co tobą kieruje. Znam rzeczywistość i znam ludzi takich jak ty, wiem jedno- na pewno nie powinni być Policjantami!
Odpowiedz
#8

To mnie zwolnij albo przynajmniej zawnioskuj o to do KWP w Gdańsku. Chętnie zostanę strażakiem, albo wyjadę za granice Szczęśliwy
Do 31.05.2014 r. policjant na 100%. Od 01.06.2014 r. już tylko na 80%.
Odpowiedz
#9

Zmieniam zdanie, Ty na pewno nie jesteś Policjantem! dlaczego? poziom twoich wypowiedzi, oraz to co prezentujesz, świadczy, że praca w Policji to twoje niespełnione marzenie, teraz pewnie jesteś zaskoczony tym, że ktoś Cię rozszyfrował? ale właśnie w Twoim przypadku jest to banalnie łatwe- ale to nie jest tematem dyskusji. Od teraz piszemy już tylko na temat opisany w 1 poście.
Odpowiedz
Polecamy
Test wiedzy do policji
#10

Yhm Szczęśliwy
Do 31.05.2014 r. policjant na 100%. Od 01.06.2014 r. już tylko na 80%.
Odpowiedz
#11

Wracając do tematu, gdy ktoś ma możliwości zagłębić się w tajniki pracy policji już w technikum to niech się nie boi i niech idzie na taki kierunek.
Odpowiedz
#12

Zgadzam się z tym. Tak się składa, że wcześniej zaczynając jesteśmy w stanie przyswoić o wiele więcej wiedzy niż mogłoby się wydawać.
Odpowiedz
#13

Jestem w klasie policyjnej i bezpieczeństwa wewnętrznego, kilka razy do roku odwiedzamy zakład karny półotwarty i całkowicie zamknięty. Nie widzę w tym nic demoralizującego, to znaczy zależy kto jaką ma głowę - ja np. jestem zadowolony z tego, że mogę porozmawiać z doświadczonymi pracownikami więziennictwa. Aczkolwiek, podejrzewam że większość moich rówieśników szkołę ponadgimnazjalną o charakterze mundurowym wybiera tylko po to, aby polansować się w mundurze (swoją drogą pluję na takich) i bardziej to tutaj może być problem, że pójdzie i będzie potem rozpowiadał każdemu, a nic i tak nie wyniesie z takich zajęć.
Odpowiedz
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Theme © iAndrew - Forum software by © MyBB