Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Brak jadra
#1
Witam wszystkich. Właśnie się staram o przyjęcie do Policji, ale jest jedno ale (właściwie 2). Pierwsza sprawa: na skutek przebytego nowotworu usunięto mi jedno jądro. W chwili obecnej jestem już całkowicie zdrowy. Obyło się bez dodatkowego leczenia (tylko zabieg operacyjny). W Rozporządzeniu w sprawie właściwości i trybu postępowania komisji lekarskich przy moim "schorzeniu" jest wpis Z i N ( pkt. 53 . 1). Niestety nie mogę się doczytać czy łapię się pod Z czy pod N.

Druga sprawa to tatuaż na nodze (całkowicie zakryty od kostki po kolano)- czy kwalifikuje się to pod niezdolność do podjęcia pracy?

Dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam.
Odpowiedz
Polecamy
Testy do policji z odpowiedziami
#2
Najprościej nie chwal się jądrem, nie dojdą do tego. A co do tatuażu mnie uje**ali za tatuaż na brzuchu, całkowicie nie widoczny. Ma go nie być i juz Smutny . Pod jakie woj. jestes?
Odpowiedz
#3
Dzięki za informację. Raczej ciężko to ukryć. Jest widoczna blizna po operacji no i po dokładniejszym przyjrzeniu brak jednego jajkaUśmiech Jestem z Dolnośląskiego. Legnica.
Odpowiedz
#4
Moze u ciebie na ten tatuaż spojrzą życzliwiej niż w poznaniu. A co do jądra u mnie nie zaglądają w majtki. Pozdrawiam
Odpowiedz
#5
No właśnie z tego co się orientuje, to nie zaglądają w majtki, więc można spokojnie to ukryć. Akurat taką sprawę to można.
Odpowiedz
#6
Tatuaż to pół biedy, bo można usunąć, ale braku jądra niestety nie da się zakryć, bo niby jak?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości