Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kwestionariusz osobowy kandydata do policji
#1
Witam
tu do pobrania jest kwestionariusz osobowy kandydata do policji.
http://praca.policja.pl/download/13/904 ... sluzby.pdf

Czy może ktoś go wypełnić dla przykładu i wstawić link na forum?
Odpowiedz
Polecamy
Testy do policji z odpowiedziami
#2
Ale po co, jak jest on prosty? I wszystkiego nie wypełniasz, tylko dopiero w którymś tam etapie dostarczasz.
bzy by Język
Odpowiedz
#3
Uwaga! Od 18 kwietnia obowiązuje nowy kwestionariusz, w którym wypełnia się część A i B. Ja sobie pobrałam druk ze strony komendy wojewódzkiej.
Odpowiedz
#4
Witam,
pytanie odnośnie wypełniania kwestionariusza.
Chodzi o część A pkt 29 i 30.
"NAZWA JEDNOSTKI ORGANIZACYJNEJ W KTÓREJ CHCIAŁBYM SŁUŻYĆ" :roll: ....jakiś przykład?? chodzi o miasto?? adres?? czy może o wydział....?? :?:
W pkt 30....podaję kilka posterunków??

Może pytania banalne, ale jednak mi problem sprawiły. Niezdecydowany
Z góry dzieki za odpowiedź. ;-)
Złożenie dokumentów - 06.06.2012
ZDOLNY - 16.01.2013
Telefon - ??????????
Odpowiedz
#5
"NAZWA JEDNOSTKI ORGANIZACYJNEJ W KTÓREJ CHCIAŁBYM SŁUŻYĆ" W pytaniu odpowiedz, gdzie chcesz służyć?, Komenda Miejska Policji, Komenda Powiatowa Policji,Komenda Wojewódzka Policji etc. Jesteś np. z Piaseczna, to piszesz Komenda Powiatowa Policji w Piasecznie, zorientuj sie jaka nazwa jest jednostki w miescie do którego sie ubiegasz. Nie podajesz posterunków Pomysł :!: Nie ubiegasz sie też o prace w wydziale, sam jesteś przydzielony, dla jasności do Prewencji (jeśli oczywiście sie dostaniesz). To do punktu 29.
Co do punktu nr. 30, może być tak że tam gdzie sie ubiegasz nie ma miejsc, to wpisz inne Komendy w których mógłbyś pracować, z pobliskiego miasta np. .
Odpowiedz
#6
Tylko nie do końca bym się z tym zgodził, bo ja podałem KWP Kraków, to Pan przyjmujący kwestionariusz mi skreślił i zmienił na KMP Kraków
Tarnów

Złożenie dokumentów: 04.03.2013 >>> KWP Kraków >>> OK
Odpowiedz
#7
Nie wiem czemu tak, wyżej podałem przykład w jaki sposób ja to robiłem i było dobrze. Jak przeprawią to sie nic nie stanie ;-)
Odpowiedz
#8
kamil9480 napisał(a):Tylko nie do końca bym się z tym zgodził, bo ja podałem KWP Kraków, to Pan przyjmujący kwestionariusz mi skreślił i zmienił na KMP Kraków

Mi też swego czasu skreślili KWP bo do wojewódzkich nie ma rekrutacji. Po prostu, tam potrzebują głównie doświadczonych policjantów i tak od startu się tam nie idzie. Tak mi tłumaczyli jak papiery składałem.

Pozdrawiam.
Odpowiedz
#9
A jak w przypadku KSP Warszawa? Jak to podać?
Odpowiedz
Polecamy
Testy do policji z odpowiedziami
#10
Franz Maurer napisał(a):"NAZWA JEDNOSTKI ORGANIZACYJNEJ W KTÓREJ CHCIAŁBYM SŁUŻYĆ" W pytaniu odpowiedz, gdzie chcesz służyć?, Komenda Miejska Policji, Komenda Powiatowa Policji,Komenda Wojewódzka Policji etc. Jesteś np. z Piaseczna, to piszesz Komenda Powiatowa Policji w Piasecznie, zorientuj sie jaka nazwa jest jednostki w miescie do którego sie ubiegasz. Nie podajesz posterunków Pomysł :!: Nie ubiegasz sie też o prace w wydziale, sam jesteś przydzielony, dla jasności do Prewencji (jeśli oczywiście sie dostaniesz). To do punktu 29.
Co do punktu nr. 30, może być tak że tam gdzie sie ubiegasz nie ma miejsc, to wpisz inne Komendy w których mógłbyś pracować, z pobliskiego miasta np. .A co wpisujemy w pkt 31 dodatkowe informacje?
Odpowiedz
#11
Witam

Przyłączam się do pytania przemx-a.

Jeżeli ubiegam się o przyjęcie do KSP, to czy w punkcie 29. kwestionariusza wpisuje ogólnie KSP, czy muszę wpisać jakaś konkretną Komendę Rejonową?
Jeżeli w punkcie 29 wpisuję KSP, to jaki mam wybór jednostek do wpisania w punkcie 30 (w zakresie działania KSP)??
Pytania może banalne, ale nie moglem znaleźć jednoznacznych wskazówek na forum.

Z góry dziękuję za informację
Odpowiedz
#12
w dziale kadr możesz to sobie wypełnić i tam cię dobrze pokierują Uśmiech
Odpowiedz
#13
W pierwsezj części piszesz gdzie chcesz służyć czyli np: KMP w Pszczyna, a potem wymieniasz KWP - katowice , kmp - Bielsko biała KMP - Żywiec . I tak skierują Cię gdzie będą chcieć Uśmiech a po za tym trza się pierw dostać pozdrawam
ZDOLNY
Odpowiedz
#14
Dzięki wszystkim za pomoc. Dziś byłem złożyć dokumenty w KSP i faktycznie jest tam wywieszony dokładny wzór podania o przyjęcie do służby i właśnie takiego się spodziewają przy przyjmowaniu dokumentów.
Odpowiedz
#15
Witam Uśmiech Jestem tutaj nowa i mam pytanie dotyczące właśnie kwestionariusza. Przede wszystkim chodzi mi o pkt. 29 i 30.
Jestem z Oleśnicy koło Wrocławia. W pkt. 29 wpisałam Komendę Powiatową Policji w Oleśnicy, natomiast co do pkt. 30 mam pewne wątpliwości. Czy wpisuję konkretną jednostkę np. Komisariat Policji Wrocław Śródmieście, Rakowiec, Ołbin, itp. czy po prostu Komenda Miejska Policji we Wrocławiu i np. Komisariat Policji w Długołęce (to podlega pod KMP Wro) lub Komenda Powiatowa Policji w Namysłowie...

Rozwiejcie moje wątpliwości Uśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości