Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Niezdolny - Tatuaż w niewidocznym miejscu
#1
Witam, czy ktoś z czytających to forum było w podobnej sytuacji co ja?
Mianowicie oblali mnie na komisji za tatuaż &2p4 niezdolnosc. Nie pytali nawet co oznacza ten tatuaż, poprostu sie oszpeciłem i juz. Tatuaż jest kolorowy robiony w studiu wiec nie jest spartaczony.
Czy odwoływał się ktoś z was do OKL w takiej sprawie? Zacząłem usuwać ten tatuaż i mam nadzieje, że własnie to mi pomoże przy OKL.
Odpowiedz
Polecamy
Testy do policji z odpowiedziami
#2
Dodam, że jestem pod POZNAŃ
Odpowiedz
#3
Nie mam pojęcia jak to może wyglądać, gdy usuniesz tatuaż to pewnie będą jakieś blizny, a gdy też odrzucą to zostaniesz bez tatuażu z bliznami. Spytać byś się musiał kogoś kto się na tym zna. Może i przyjmą, ja nie mam pojęcia. życzę powodzenia
28.02.2014 - złożenie dokumentów
26.03.2014 - Rozmowa wstępna KWP Katowice
27.04.2014- TW i TSF
12.06.2014- MS - Zaliczony
15.07.2014- WZ - Zaliczony
28.07.2014- WKL - Zaliczona
04.11.2014- Przyjęcie
10.11.14 - 22.05.15 - SP Katowice
Odpowiedz
#4
jeżeli tatuaż jest w takim miejscu, że mundur będzie w stanie go zasłonić w lecie, czyli w krótkiej koszulce, to możesz się odwoływać, OKL powinna Cię przepuścić, jeżeli natomiast jest za duży, czyli widać go będzie, niestety to Cię zdyskwalifikuje
ponadto, zastanów się po co usuwać tatuaż, a jeżeli wogóle się nie dostaniesz, to co? zrobisz go jeszcze raz?
Odpowiedz
#5
Ja bym nie usuwała. Tatuaż jest na brzuchu, wiec nie jest widoczny, odwoływałabym się.
24.01-25.07.2013r. - SP Słupsk

Błogosławieństwo i Przekleństwo
Odpowiedz
#6
Witam! Wczoraj dostałem orzeczenie: Niezdolny do służby w Policji. Rozległe tatuaże. Pozsiadam tattoo na brzuchu, łopatce i łydce. Są to wszystko miejsca niewidoczne dla ludzi gdy ma się mundur. Chcę walczyć i odwoływać się. Czy ktoś walczy z taką sprawą? Gdzie się kierował i jakie są tego efekty? Opinie wydała komisja MSW Poznań. Proszę o odpowiedź w sprawie. Wg. mnie to dyskryminacja i chcę z tym walczyć!
Odpowiedz
#7
Skoro macie w niewidocznych miejscach to też bym się odwoływała...
Miałam sobie teraz robić tatuaż, ale skoro takie cyrki są to wolę przeczekać :mrgreen:
Odpowiedz
#8
Komisja MSW Poznań - Orzeczenie Niezdolny - Rozległy tatuaż na brzuchu. Odowłanie do OKl - orzeczenie - niezdolny. Usuwanie tatuażu laserem czy innym gownem też nic Ci nie da w Poznaniu. Własnie miesiąc temu zakonczyłes swoja przygode z policja mimo, że tatuaż był w trakcie usuwania. Takie są już te kur**wy!! Zdobyłem 160 pkt i one poszły sie jeb***!!!!.
Odpowiedz
#9
lowix,
Witam! Mam tatuaż na podbrzuszu, łopatce mały max i łydce. To już wspominałem. Moim opiekunem była Pani Łuksza. Wspomniano mi, że jest jakaś osoba, która zawzięcie się odwołuje nawet do KGP. I że ma tattoo na brzuchu i nawet zaczął usuwać. Czy to Ty? Ja chcę się też odwołać i do OKL i KGP naraz. Czy jesteś w stanie pomóc, tzn, jakiej treści dokumenty wysyłałeś? Stara franca na komisji była max niemiła i chcę trochę powalczyć. Mój trud i wysiłek i pewnie pójdzie na marne ale... Cała rekrutacja w ch**** :evil: !
Odpowiedz
Polecamy
Testy do policji z odpowiedziami
#10
Czesc Ssebek, tak to ja, pozdrawiam.
Pani Izabella to też mój opiekun. No co zrobić, te komisje to jakaś wielka pomyłka :///. Powiem Ci tak, odwołaj się do OKL. Oni Ci dadzą na 100% niezdloność, ale potem jak już orzekną N zaskarżysz ich orzeczenie do Wojewódzkigo Sądu Administracyjnego. Jestem dobrej myśli. Ja już rozpocząłem wlakę z dziadostwem. Sąd dał mi już odpowiedź, że podjęli już czynności skarżące, a pismo do komendy wysłałem z 2 tyg. temu i jeszcze czekam na odpowiedź. Do KGP nie odowłujesz się, możesz im jedynie przedstawić problem. Odwołujesz się do OKl czyli to co Ci przysługuje, i jak OKL to za mało to walisz do sądu ze skargą. Pewnie masz kolorowe te tatuaże co ? Jeżeli kolor - to cięzko bardzo je usunac. Jeżeli czerń - to pół roku i ich nie ma. Wiem co czujesz, wiem też, że tylko w Polsce takie jaja i taka mentalność ludzi. Nic nie zrobisz. Trzeba czekać aż bydło wymrze!! Powiedz mi jaka jest zasadność Okręgowej Komisji, która nawet komputera nie ma w gabinecie, nie znają się na laserowej metodzie usuwania tatuażu z 85 letnim przewodniczącym dziadkiem na czele, który tatuaże kojarzy tylko z praktykami numerkowania więźniów przez SS!!!!
Odpowiedz
#11
lowix a wogóle learze z OKL z Toba rozmawiali ? mówiłeś że zgodnie z zarządzeniem policjant może mieć tatuaż jeśli to jest miejsce niewidoczne przecież to jest niezgodne z ustawą. Więc tzn. że ustawodawca się myli? bno nie rozumiem?. Mnóstwo osób na szkółce ma tatuaże i oni przeszli a reszta nie to jest chore!
Odpowiedz
#12
To co mówi przepis policji to zarządzenie(dress code to się nazywa). A to co mają przed sobą lekarze w komisji to Rozporządzenie czyli dokument wiekszej mocy. Nie rozmawiali ze mna, banda chamstwa i nic więcej.
Odpowiedz
#13
Kiedy na sam koniec usłyszałem: „Nie dma panu zdolności” odjęło mi prawie oddech. Zapytałem co jest przyczyną tej decyzji. Komisja lekarska w składzie dwuosobowym zadecydowała, że posiadanie tatuaży jest powodem do opiniowania o niezdolności. . Na moje tłumaczenie się w ten sposób (tatuaże są w miejscach niewidocznych) komisji usłyszałem: „ Nas obowiązują wytyczne, których musimy się trzymać.” Poprosiłem o te wytyczne to kazano mi opuścić gabinet.
Odpowiedz
#14
Kurde Ssebekk a ja jak usłyszałem "Nie, to jest absolutnie niezdolny" to nawet sie nie da tego opisać co poczułem! Gadałem z nimi, nie chciałem wyjsc z gabinetu. Prosiłem i prosiłem, w koncu przewodnicząca powiedziała "Dobra niech Pan zaczeka moment", poczekałem, poszła po dziada z OKL który jest jej kolegą... i zapytała się "to jak panie doktorze ten kandydat jest zdolny czy nie" spoglądając na mnie i mój tatuaż od razu stwierdził "w żadnym wypadku, oszpecił się pan, dziękuje zakończył pan przygodę z policją, proszę sobie znaleźć inną prace bo w tym woj. pan sie nie dostanie."
Odpowiedz
#15
Jakie macie plany w takim razie? walczycie dalej czy usuwacie i startujecie za rok od nowa??? bo widze ze z komisjami raczej sie nie wygra są ponad wszystkimi
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości